Urodziny SstarWines - zapraszamy, piątkę można już przybić.

0. Ale zacznijmy może od początku... ale kiedy to było? Nawet najstarsi StarŁajnsowcy tego nie pamiętają, że gdzieś na wiosnę, po świętach

a dokładniej wiosnę roku pańskiego 2008 pomysł na Forum Wino Gazety Wyborczej się pojawił http://forum.gazeta.pl/forum/w,18,90182002,,sstarwines_pl.html?s=0 żeby do forum dorzucić obrazki. A że baza była bo od kilku lat to tu to tam się z forumowiczami spotykaliśmy http://www.sstarwines.pl/tastings.php więc wyszło coś pomiędzy bazą, a forum, obrazkowym http://www.sstarwines.pl/drupal-6.10/node/745 a czasem obrazoburczym. Po prostu http://www.SstarWines.pl i już!

I. Rok później po burzliwym początku świętowaliśmy rocznicę urodzin http://www.sstarwines.pl/taste.php?_taste=3901&taste_=3910&taste=33 w Bziku Kulinarnym http://bzikkulinarny.com/ który stał się naszą mekką, do której co miesiąc podążaliśmy z butelkami przywiezionymi zwykle z wojaży, a czasem wynalezionymi na jakichś zakurzonych półkach sklepów winiarskich, zapomnianych przez Boga (czytaj patron de la cave, czyli właściciela sklepu) i ludzi.

Wybieraliśmy też rokrocznie http://www.sstarwines.pl/drupal-6.10/node/60 wino roku.

II. Dwa lata minęły jak jeden rok. Portal okrzepł, a jakże. Bawiliśmy się nieźle.

Sporo też się działo http://www.sstarwines.pl/wino9048 a jakże http://www.sstarwines.pl/drupal-6.10/node/120 a świętowaliśmy czasem przy polskim winie, niekoniecznie z mekki polskiego winiarstwa, czyli Jasła, czasem przy importowanym. Oprócz picia, czy górnolotnie mówiąc pięknoduchów nowomową degustowania, czasem też zdarzyło nam się jak człowiek z człowiekiem pogadać http://www.sstarwines.pl/drupal-6.10/node/69 czyli poczatować.

III. Trzy lata zobowiązują. Krzywa ciągle rośnie. Korporacja pęka w szwach.

Trzecie urodziny świętowaliśmy http://www.sstarwines.pl/wino11328 zarówno we Wrocławiu, gdzie Impressa się udałą, jak i w Warszawie. Krótko potem zaczęliśmy konkursy urządzać http://www.sstarwines.pl/drupal-6.10/node/437 z nagrodami, alfabetycznie.

IV. Przyszedł rok czwarty i jak przyszedł tak poszedł. Najpierw w Warszawie http://www.sstarwines.pl/wino13092 w Guamarjos http://www.gaumarjos.pl z tamadą i z przytupem http://www.sstarwines.pl/konkurs/node/607 a potem we Wrocławiu http://www.sstarwines.pl/wino13272 w Pieprzu i Wanilii , na ostro http://www.sstarwines.pl/drupal-6.10/node/640 a w końcu w Poznaniu w Chimerze http://www.chimera.poznan.pl/ u eMa na urodzinach morowo jest i gra muzyka.

V. W końcu pięć lat, okrągła rocznica, zaczynamy od Warszawy, gdzie do Bzika Kulinarnego http://bzikkulinarny.com na 18-tą w tą sobotę zapraszamy chętnych, każdego z jakąś zacną butelczyną, którą razem rozpijemy, a co! Życzę dobrych wiatrów, co by każdego z was do http://bzikkulinarny.com/ Bzika Kulinarnego tego dnia przywiały!

Comments

Było dobrze!