Supermarket dla bystrzaków

Zebraliśmy tutaj wina, które wg użytkowników Sstarwines zasługują na wyróżnienie, a które znajduja się w supermarketach i na dolnych półkach sklepów winiarskich w cenie do ok. 20PLN. Ponieważ poprzedni konkurs cieszył się dużą popularnością mam nadzieję, że i w tym oddacie swój głos. Zapraszam! Przypomnę, że wybieramy trzy wina, kolejność istotna, klikamy trzy razy add, a potem vote. Pierwsze wybrane najlepsze! Opisy win znajdziecie tutaj. Jeśli uznacie, że obecność któregoś z win w tej grupie jest pomyłką skomentujcie notkę tego wina przyznając mu punkty. Jeśli uznacie, że jakiegoś brakuje dopiszcie notkę, ew. komentarz.

Quatro Uvas Casa Santos Lima Estremadura opis
18% (144)
Michel Schneider Riesling opis
16% (131)
Salobral Faustino Rivero Ulecia Navarra opis
15% (120)
Monasterio Gran Reserva Grandes Vinos y Vinedos Carinenaopis
11% (93)
Vinha da Poeta Caves da Montanha Dao opis
9% (77)
La Chapelle de Saint Vincent Bordeaux opis
8% (65)
Cudgee Creek Shiraz opis
5% (45)
Valtier Reserva Enotec Utiel-Requena opis
5% (42)
Casa Demonte Il Carpino Orvieto opis
4% (36)
Lavradores de Feitoria Gadiva Douro opis
4% (35)
Hesaurum Conti Neri Veneto opis
4% (31)
La Campane Maule opis, Angio Archeo V. P. SRL Soave Salento opis
0% (0)
Total voters: 28

Comments

Protest

Pojawił się pierwszy protest, cyt.: "Śmiem zarzucić konkursowi "Supermarket dla bystrzaków" manipulacje i oszustwa przy wynikach. Wygrało wino, którego nie było (przy rozpoczynaniu i dość długim okresie wyborczym). Protestuję przeciwko łamaniu wszelkich standardów elekcyjnych. Gdzie cisza przedwyborcza? Dlaczego można było dodawać wina w trakcie? Gdzie sprawozdanie Komisji Wyborczej?"

Poprawka

Quatro Uvas dodałem! Można zmienić swój głos, jeśli się logowaliśmy. A co do Brunello, to po pierwsze konkurs zamknięty, lista już od dawna. Po drugie wiele z nich nie jest dostępnych u nas, choć takie Casanova di Neri Rosso mogło by powalczyć, bo mają je u nas i jest dostępne cenowo. No ale jest już po ptokach. Między Bogiem a prawdą to też nie do końca był konkurs październikowy: raczej z dwóch miesięcy. Wina wybieraliśmy z ostatnich 30 dni od momentu odpalenia wątku! Dla ułatwienia nazwałem go w ten sposób! Może w listopadowym załapią się te, które nie załapaly się w październiku?

Casa SantosLima

Mi brakuje Quatro Uvas z CSL, głosowałbym na nie. Natomiast notki do Praca Velha są z 2008 roku...

Ja się zastanawiam co zrobimy

Ja się zastanawiam co zrobimy albo nie zrobimy z winem miesiąca w kontekście faktu, że Brunella były pite jeszcze w październiku... i to dodatku przez reprezentatywne (winne)grono ...