Supermarket dla bystrzaków

Zebraliśmy tutaj wina, które wg użytkowników Sstarwines zasługują na wyróżnienie, a które znajduja się w supermarketach i na dolnych półkach sklepów winiarskich w cenie do ok. 20PLN. Ponieważ poprzedni konkurs cieszył się dużą popularnością mam nadzieję, że i w tym oddacie swój głos. Zapraszam! Przypomnę, że wybieramy trzy wina, kolejność istotna, klikamy trzy razy add, a potem vote. Pierwsze wybrane najlepsze! Opisy win znajdziecie tutaj. Jeśli uznacie, że obecność któregoś z win w tej grupie jest pomyłką skomentujcie notkę tego wina przyznając mu punkty. Jeśli uznacie, że jakiegoś brakuje dopiszcie notkę, ew. komentarz.

No votes have been recorded for this poll.

Comments

Protest

Pojawił się pierwszy protest, cyt.: "Śmiem zarzucić konkursowi "Supermarket dla bystrzaków" manipulacje i oszustwa przy wynikach. Wygrało wino, którego nie było (przy rozpoczynaniu i dość długim okresie wyborczym). Protestuję przeciwko łamaniu wszelkich standardów elekcyjnych. Gdzie cisza przedwyborcza? Dlaczego można było dodawać wina w trakcie? Gdzie sprawozdanie Komisji Wyborczej?"

Poprawka

Quatro Uvas dodałem! Można zmienić swój głos, jeśli się logowaliśmy. A co do Brunello, to po pierwsze konkurs zamknięty, lista już od dawna. Po drugie wiele z nich nie jest dostępnych u nas, choć takie Casanova di Neri Rosso mogło by powalczyć, bo mają je u nas i jest dostępne cenowo. No ale jest już po ptokach. Między Bogiem a prawdą to też nie do końca był konkurs październikowy: raczej z dwóch miesięcy. Wina wybieraliśmy z ostatnich 30 dni od momentu odpalenia wątku! Dla ułatwienia nazwałem go w ten sposób! Może w listopadowym załapią się te, które nie załapaly się w październiku?

Casa SantosLima

Mi brakuje Quatro Uvas z CSL, głosowałbym na nie. Natomiast notki do Praca Velha są z 2008 roku...

Ja się zastanawiam co zrobimy

Ja się zastanawiam co zrobimy albo nie zrobimy z winem miesiąca w kontekście faktu, że Brunella były pite jeszcze w październiku... i to dodatku przez reprezentatywne (winne)grono ...