Wino Roku, Osstary i konkursy

Nowy rok 2010 i wina miesięcy: I, z grubsza II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI i XII, w końcu zaś wybory wina roku 2010. W zeszłym roku głosowaliśmy na niespodziankę roku oraz irytację roku. Głosowaliśmy na wino miesiąca: X, XI i XII, a poniżej na Sstarwines.pl wybieraliśmy wino roku.

Ostary from MKonwicki on Vimeo.

No votes have been recorded for this poll.

Comments

Nic nie jest pewne:-)

Chyba jednak dziś zakończę, czyli zgodnie z początkowym planem, bo jutro wyjeżdżam i nie będę miał pełnego dostępu do sieci. Wyniki jednak już aż tak się nie zmieniają, pierwsza czwórka od kilku dni na przedzie!

Jeszcze chwileczka.

Głosowanie przedłużam do 31 XII.

Braki.

Zacytuję Peyotla: "Ciekawym jak została skonstruowana, trochę krótka mi się wydaje... tak na 1 rzut oka np. Aszu 6p Disznoko czy Il Poggione BdM mogłyby się załapać, a nawet to rose od StAndrea z Egeru... itd" i uderzę się w pierś, że Aszu od Disznoko winienem dopisać (choć stary i pewno już niedostępny rocznik, ale to żaden argument), podobnie jak i inne. Listę tworzyłem na podstawie wątku nt wina roku i ostarów, tworzona więc była poniekąd wspólnie, choć nie pamiętam już czy te wina tam się pojawiły? Na przyszłość przepuszczę taką listę przez sito i poczekam na inne sugestie. Tymczasem dopiszę jeszcze te wina aby miały szansę, zawsze można cofnąć i zmienić swój glos.