Najwyższej klasy kieliszki do wina Sensis Plus firmy Eisch dla koneserów, sommelierów i degustatorów

Dystrybutor kieliszków firmy Eisch zaprasza miłośników wina, sommelierów i degustatorów do zapoznania się z ofertą wyjątkowego szkła. . Osoba, dla której picie wina nie jest tylko czynnością towarzyszącą posiłkom ale również elementem wzbogacającym doznania smakowe i węchowe, z pewnością doceni wyjątkowość chwili, w której wino będzie podawane w kieliszkach Sensis Plus. Również luksusowe restauracje powinny być zainteresowane zakupem tego szkła, które wzbogaci wrażenia smakowe podawanych w nich win.

Kieliszki Sensis Plus produkowane są z bezołowiowego szkła kryształowego w technologii na gorąco wyciąganej nóżki i tak dobranym kształtem kielicha, aby podkreślić walory smakowe i zapachowe konkretnego rodzaju szczepu wina. Ktoś kto raz degustował wino z tych kieliszków nie będzie już chciał nigdy pić ze zwykłego szkła.

Wyjątkowo pozytywny wpływ na walory smakowe i zapachowe wina podawanego w kieliszkach Sensis Plus powinni szczególnie docenić sommelierzy i handlowcy proponujący degustację wina swoim klientom. Łatwiej sprzedać wino, którego zalety podkreśli dodatkowo technologia Sensis Plus.

Zapraszamy do naszego sklepu http://www.kieliszki-eisch.eu
Handlowców i restauratorów zainteresowanych testowaniem kieliszków i ich ewentualnym zakupem w ilościach hurtowych prosimy o kontakt telefoniczny 774558516, bądź e-mailowy na adres sklep@kieliszki-eisch.eu